یکی از سر فصلهای اموزشی  ما در دوره های  مهارتهای هفتگانه کامپیوتر در تبریز ، نرم افزار WORD می باشد. منظور از واژه پرداز همان تایپ و ویراستاری می باشد، که نرم افزارهای واژه پرداز امکان نگارش، ویرایش اسناد، قالب بندی و چاپ اسناد را مهیا می سازند. این نرم افزار محصول شرکت مایکروسافت می باشد که در بسته نرم افزاری مایکروسافت آفیس قرار دارد و می توان از آن به عنوان پرطرفدارترین محصول این شرکت نام برد.

ما در آموزشگاه کاف  این امکان را برای کاراموزان   فراهم آورده ایم که با شرکت در دوره های آموزشی ورد بتوانند به اهداف کاری و علمی خود در زمان کوتاه نزدیک شوند. لازم به ذکر است که این نرم افزار با داشتن قابلیتهای خاص و کاربردی جزء بهترین نرم افزارهای اداری می باشد.

این دوره زیر نظر سازمان فنی حرفه ای  در و با استفاده از اساتید مجرب و با سابقه  در محیطی کاملاً آموزشی که مورد تایید این سازمان می باشد برگزار می شود. کاراموزان  پس از گذراندن و اتمام دوره آموزشی  ورد، اصول تایپ سریع، صفحه آرایی، درج جدول، ترسیم اشکال و نمودار،  چاپ و کار با چاپگر را یاد می گیرند و مدرکرسمی و بین المللی در این رشته دریافت می نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *